Куди я потрапив?

Портал волонтера – це платформа зручної комунікації між волонтерами та організаторами, де кожен з цього отримує певні переваги. В організаторів з Вашої допомогою виходять круті проєкти, а у Вас накопичується досвід, навички, зв’язки і друзі для реалізації власних ідей. Також організатори стараються віддячити і у вигляді матеріальних бонусів :)

Як це працює?

Сайт працює з системою тегів. Теги є двох видів: теги діяльності (для відслідковування подій) та теги навичків волонтера (для відслідковування можливостей волонтерити). Кожен з зареєстрованих користувачів вказує теми, якими цікавиться (теги) і просто очікує сповіщення про відповідні події у себе на електронній пошті, усе просто :)

Яка мотивація?

Кожен організатор події на власний розсуд мотивує волонтерів, це може бути як освітня, так і матеріальна вигода. А усі події, які Ви відвідали чи проволонтерили – зберігаються у Вашому профілі, Ви можете їх завантажити у .pdf форматі. Це ваша перевага для потенційного роботодавця!

Додатково команда порталу волонтера створила свою систему мотивації - рейтингові бали

Рівні подій За перший день організатору За перший день волонтеру
Міський 4 1
Обласний 6 2
Всеукраїнський 8 3
Міжнародний 10 4


Для чого мені ті бали?

В перспективі, ці бали будуть надавати знижки у представників бізнесу, додаткові бали в університетах, навчальні поїздки тощо. Наша команда посилено працює над цим.

Як мені шукати волонтерів?

Просто створи подію і зазнач правильні теги, а волонтерам прийде про це сповіщення! Додатково, ти можеш переглядати вкладку «Волонтери».

Як мені шукати події?

Просто зазнач теги, які тебе цікавлять, та очікуй сповіщення на е-mail! Додатково, ти можеш переглядати «Календар».

Хто може волонтерити?

Згідно закону України Про волонтерську діяльність волонтером може бути будь-яка дієздатна особа, але особи віком від 14 до 18 років здійснюють волонтерську діяльність за згодою батьків (усиновлювачів), прийомних батьків, батьків-вихователів або піклувальника.

Що таке Паспорт волонтера?

Це фізичний носій, що підтверджує Вашу громадську активність! Забрати Ваш паспорт можна щоденно з 12:00 до 18:00 у ГО «Центр науки Тернополя», пл. Героїв Євромайдану, 4, м. Тернопіль.

Чим ще Портал корисний?

Ви можете переглядати перелік громадських організацій у вкладці «Організації» та долучатись до їх членства. На Порталі періодично оновлюється блок новин, не пропустіть щось важливе!

А якщо учасники порталу ведуть себе негідно?

У кожного профілю є кнопка «Скарга» - можливість зазначити некоректну діяльність користувача іншим користувачем сайту, 5 відправлених Скарг автоматично блокують аккаунт користувача на 6 місяців, але скарги можна оскаржити. Беззмістовні скарги не допускаються, у випадку порушення цього правила Ваш аккаунт буде заблоковано.

Партнери

Проект впроваджується ГО «Центром науки Тернополя» у рамках проекту
ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.
Окрема подяка Тернопільській міській раді за створення сприятливих умов для функціонування «Порталу волонтера».